rodzi

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Turku z dnia 11 marca 2014 r. o konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu Uchwały Rady Miejskiej Turku w sprawie przyjęcia Programu ,,Turkowska Karta Dużej Rodziny”.

Do udziału w konsultacjach zaproszone są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzącymi działalność statutową na terenie Gminy Miejskiej Turek w przedmiocie uchwały.

I. Przedmiot konsultacji:
projekt uchwały Rady Miejskiej Turku w sprawie przyjęcia Programu ,,Turkowska Karta Dużej Rodziny”
II. Termin konsultacji:
od 13 marca 2014 r. do 28 marca 2014 r.
III. Forma konsultacji:
złożenie pisemnej opinii lub uwag drogą pocztową na adres: 62-700 Turek, ul. Kaliska 59, elektroniczną na adres: oss@miastoturek.pl  lub bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Turku w Biurze Obsługi Klienta.
IV. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Turku.

W załączeniu:
pdfProjekt uchwały Rady Miejskiej Turku w sprawie przyjęcia programu Turkowska Karta Dużej Rodziny
docxFormularz zgłoszenia opinii lub uwag

___________________________________________________________

Uprzejmie informuję, że na terenie miasta Turku trwają prace nad Programem „Turkowska Karta Duża Rodzina" zmierzający do poprawy warunków życiowych turkowskich rodzin. W Programie uczestniczyć będą rodziny wielodzietne,w tym rodziny zastępcze, zamieszkałe na terenie miasta Turku, składające się z rodziców (jednego rodzica), mające na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub 25 roku życia jeżeli kontynuują naukę.

Szanowni Państwo chcę zwrócić Waszą uwagę na ten Program i zaprosić do wspólnej jego realizacji. Przystąpienie do Programu „Turkowska Karta Duża Rodzina" pozwoli Wam zyskać nowych i stałych klientów, a także wykreować pozytywny wizerunek firmy.
Chcę prosić Państwa o zaproponowanie rodzinom wielodzietnym stałych ulg i zniżek na oferowane przez Was produkty i usługi.
Samorząd ze swej strony zapewnia promocję firmy umieszczając informacje o udzielanych rabatach, adres i link do strony internetowej na stronie miasta www.miastoturek.pl przez okres trwania ulg.
Aby zostać partnerem Programu wystarczy złożyć w Urzędzie Miejskim w Turku, ul. Kaliska 59
w Biurze Obsługi Klienta swój akces z propozycją oferowanych ulg całorocznych (pdfzałącznik).
Zachęcam Państwa do udziału w Programie i określenia elementów współpracy poprzez zastosowanie ulg przy oferowanych zakupach i usługach. Dla posiadaczy „Turkowskiej Karty Duża Rodzina" będzie to zachętą do korzystania z przywilejów oraz wsparciem domowych budżetów.
Szczegółowych informacji o Programie „Turkowska Karta Duża Rodzina" można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Turku, pokój nr 112, 120 lub pod numerem telefonu 63 289 61 44 lub 45.
Mam nadzieję, że dzięki Programowi i naszym działaniom będziemy rozszerzać ofertę wzmacniającą kondycję turkowskich rodzin wielodzietnych, a tym samym zwiększać potencjał rozwojowy miasta.

Zdzisław Czapla
Burmistrz Miasta Turku