sylwester do wydrukowania naj

Szanowni Turkowianie, za kilkanaście dni powitamy NOWY ROK 2015.To szczególne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie pragniemy uczcić razem z Państwem na Rynku naszego miasta proponując doskonałą zabawę z gwiazdą tego wieczoru Zbigniewem Wodeckim oraz z DJ Adrianem.

DZIŚ JUŻ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH DOBREJ ZABAWY NA GODZ. 23.00. PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOBRY HUMOR!

Jednocześnie pragniemy poinformować wszystkich użytkowników pojazdów, że  w związku z przygotowaniami do uroczystości dnia 31 grudnia 2014 r. od godz. 13.30 nastąpi zamknięcie Pl. Wojska Polskiego i dróg dojazdowych do Pl. Wojska Polskiego z ul. 3 Maja (od ul. Browarnej) oraz z Pl. Sienkiewicza. Od godz. 20.30 do 6.00 dnia następnego nastąpi całkowite zamknięcie Pl. Wojska Polskiego dla ruchu kołowego.

Zwracamy się z prośbą o nie parkowanie samochodów w tym dniu i w wymienionych godzinach na całym terenie Placu Wojska Polskiego.

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności przepraszamy mając nadzieję, że spotkamy się ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów.

Bardzo prosimy naszych Gości, by podczas sylwestrowej zabawy nie używali petard oraz innych niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych. Czynimy to w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Szczególnie gorąco prosimy mieszkańców Pl. Wojska Polskiego i okolicznych ulic o wyrozumiałość dla uczestników noworocznego zgromadzenia  i zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

KONKURS SYLWESTROWY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Aby wziąć udział w konkursie podczas ZABAWY SYLWESTROWEJ, należy do butelki po napojach włożyć kartkę z czytelnie napisanym imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania i umieścić w kontenerach do tego przeznaczonych, które rozmieszczone będą na Pl. Wojska Polskiego.

Uczestnicy wezmą udział w losowaniu  atrakcyjnych nagród.

Komisyjne losowanie nagród odbędzie się w dniu 02 stycznia 2015 roku.

DYREKTOR                                                      BURMISTRZ
     MIEJSKIEGO DOMU KULTURY                                  MIASTA TURKU