Turecki Inkubator Przedsiębiorczości (TIP) został utworzony przez Miasto Turek w celu wspierania mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Pełni rolę ośrodka usługowego dla lokalnych podmiotów gospodarczych i innych podmiotów środowiska ekonomiczno - społecznego. Znajduje się ulicy Jedwabniczej 4 w Turku.

Oferta Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości obejmuje:

Lokale o powierzchni od 11 m2 do 48 m2, zlokalizowane w nowoczesnym, monitorowanym budynku przy ul. Jedwabniczej 4 w Turku. Wokół inkubatora znajduje się obszerny parking z 99 miejscami parkingowymi. Najem odbywa się na podstawie przetargów nieograniczonych, które każdorazowo określają zasady najmu.

bądź napisz na adres: sekretariat@inkubator.turek.pl

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości oferuje do wynajęcia boksy produkcyjno - magazynowe znajdujące się w nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym obiekcie.

Hala produkcyjna to 39 boksów z zapleczem technicznym i socjalnym. Boksy mają powierzchnię od 44 m2 do 58 m2, co trzeci zewnętrzny posiada bramę wjazdową. Ich wysokość to ok. 4 m. Na terenie inkubatora znajdują się place manewrowe oraz parking dla samochodów ciężarowych.

Pomieszczenia posiadają naturalne światło w postaci świetlików dachowych. W boksach znajduje się nagrzewnica umieszczona przy suficie oraz mechaniczna wentylacja nawiewno – wywiewna. Szerokie korytarze hali z głównymi bramami wjazdowymi umożliwiają bezkolizyjny transport materiałów i towarów.

Istnieje możliwość wynajmu kilku boksów i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

bądź napisz na adres: sekretariat@inkubator.turek.pl

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości oferuje wynajem dwóch nowoczesnych sal:
szkoleniowej - 52,92m2
konferencyjnej - 55,73m2
w formie połączonej - 108,65m2.

W salach znajduje się łącznie 55 miejsc siedzących i 10 stołów mobilnych.

Sale posiadają dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej, są klimatyzowane i w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy.

Na wyposażenie składa się:

- rzutnik multimedialny
- ekran
- specjalistyczne nagłośnienie (wzmacniacz, mikser, mikrofony bezprzewodowe, mikrofony krawatowe)
- laptop
- rzutnik foli
- tablica obrotowo – jezdna
- flipchart
- dyktafon

Mobilne stoły konferencyjne umożliwiają szereg dowolnych ustawień, w zależności od potrzeb klienta.

bądź napisz na adres: sekretariat@inkubator.turek.pl

Usługa Wirtualnego Biura obejmuje:

- używanie adresu: ul. Jedwabnicza 4, 62-700 Turek do celów prowadzenia działalności gospodarczej,
- korzystania z sali szkoleniowej i konferencyjnej w wymiarze 3 godzin w miesiącu,
- usługi odbierania korespondencji.

Usługa świadczona jest na podstawie umowy. Aby skorzystać z usługi konieczne jest złożenie wniosku.

bądź napisz na adres: sekretariat@inkubator.turek.pl

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości oferuje dostęp do urządzeń technicznych:

- sprężarka powietrza - wydajność 1000l/min, ciśnienie 10 bar, mocy silnika 7,5kW.
- mobilny odciąg spawalniczy - wydatek: 2500 m3/h, podciśnienie 2000 Pa, średnica ramienia 160 mm, długość ramienia 3 m.
- wózki paletowe - udźwig 2000 kg.
- wózek widłowy - zasilanie: benzyna/gaz, udźwig: 2500 kg, wysokość podnoszenia: 3 m.

zadzwoń tel.: 63 222 38 96
bądź napisz na adres: mariusz.ciolek@inkubator.turek.pl

Oferujemy wsparcie informacyjno-doradcze dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, poszukujących źródeł finansowania na założenie własnej firmy.
Nasze usługi w tym zakresie są bezpłatne.

Zapraszamy do kontaktu:
Urząd Miejski w Turku