grafika strefa

Miasto Turek po raz drugi ogłasza konkurs na logo Tureckiej Strefy Inwestycyjnej, które powinno kojarzyć się
z celem istnienia TSI, w syntetyczny sposób wyrażając jej charakter i specyfikę.

Pierwszy konkurs nie został rozstrzygnięty. Komisja Konkursowa po wnikliwej analizie poddanych ocenie prac nie wybrała jednego zwycięskiego projektu, który stałby się oficjalną identyfikacją graficzną TSI. Pod obrady komisji trafiło 37 prac konkursowych (z 42 nadesłanych), które pozytywnie przeszły weryfikacje pod względem wymogów formalnych.

Liczymy, że drugi konkurs przyniesie rozstrzygnięcie. Zapraszamy do uczestnictwa. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 30 kwietnia 2014 r. na adres Urzędu Miejskiego w Turku. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1200 zł brutto. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w Regulaminie Konkursu i na stronie internetowej organizatora: www.miastoturek.pl

Konkurs jest jednoetapowy, o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do osób pełnoletnich: twórców, grafików, projektantów, agencji reklamowych, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych, z wyłączeniem pracowników Urzędu Miejskiego w Turku oraz członków ich rodzin.

pdfRegulamin Konkursu - LOGO TSI [pobierz załącznik]