konsultacje

Diagnozę strategiczną, wskazującą na potencjał i bariery rozwojowe powiatu tureckiego, przedstawili eksperci z firmy ECORYS Polska Sp. z o.o. Z dokumentem zapoznali się włodarze miast i gmin w naszym powiecie. Teraz wraz z mieszkańcami, będą mogli zgłaszać swoje uwagi do opracowania.

Diagnoza zostanie poddana opiniom partnerów projektu oraz mieszkańców. Do 18 sierpnia 2014 r. prowadzone będą konsultacje społeczne, w których będzie można zgłaszać uwagi do dokumentu. Diagnoza i platforma do zgłaszania uwag są już dostępne.

KONSULTACJE DIAGNOZY

Diagnoza - pobierz