scbb 20140813 1475186757

Jak co roku uczestnicy warsztatów teatralnych i tanecznych w ramach Turkowskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Ulicznej „SCABB 2014", organizowanego przez Stowarzyszenie "Przystań", odwiedzili mury Urzędu Miejskiego w Turku.

Podczas spotkania młodzi artyści wykonali krótki pokaz umiejętności teatralnych i tanecznych zdobytych podczas warsztatów. Burmistrz miasta podziękował uczestnikom Festiwalu za pokaz i wręczył drobne upominki. Na zakończenie Dyrektor Festiwalu – Jacek Sulkowski zaprosił wszystkich do udziału w spektaklu, który odbędzie się w niedzielę 17 sierpnia o godzinie 18 w rynku.