siatkówka plazowa

Już w najbliższą sobotę, 23 sierpnia odbędzie się Turniej Piłki Plażowej, w którym każdy, bez względu na wiek czy płeć będzie mógł wziąć udział, sprawdzić swoje siatkarskie umiejetności, zakosztować rywalizacji oraz po prostu dobrze się bawić.

Turniej, którego organizatorem jest Samorząd Osiedlowy Nr 3 we współpracy z Burmistrzem Miasta Turku rozpocznie się o godz. 9.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Armii Krajowej 1 w Turku. Zapisy chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach odbywać się będą od godz. 9.00 na miejscu, a później rozpocznie się rywalizacja o czołowe miejsca i nagrody.

Zapraszamy serdecznie do udziału i wspólnej zabawy.