bez tytulu-e1329395368177-281x290

Stowarzyszenie „Tu i Teraz" zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie warsztatowe „Grupy robocze w praktyce. Problematyka procedury Niebieskiej Karty – istota, zakres, sposób funkcjonowania"p oświęcone przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie w ramach projektu „PRZEMÓC PRZEMOC".

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Turek, reprezentowanej przez Burmistrza Miasta Turku Zdzisława Czaplę.

Szkolenie warsztatowe odbędzie się w dniu 26 września 2014 r. w godz. od 8.00 do 16.00 w Sali Konferencyjnej MOPS w Turku ul. Konińska 4.
Prowadzący – Mariusz Moderski specjalista ze Stowarzyszenia Niebieska Linia
Szkolenie warsztatowe skierowane jest do przedstawicieli służb pracujących w grupach roboczych oraz zespołach interdyscyplinarnych, które na co dzień realizując zadania wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie mają styczność zarówno ze sprawcami jak i ofiarami przemocy i są zobowiązani do realizowania procedury Niebieskiej Karty.

Celem szkolenia warsztatowego jest pogłębianie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie realizowania procedury Niebieskiej Karty, uzupełnienie wiedzy na temat przemocy w rodzinie, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany zgłoś swoje uczestnictwo
do koordynatora projektu Pani Anety Łukaszewskiej w terminie do 25 września 2014 r.
pod numer tel. 063/280 36 64 lub 280 36 73
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!