eegrants

W imieniu firmy Ecorys Polska przygotowującej Zintegrowaną Strategię Rozwoju Gospodarczego Gmin Powiatu Tureckiego na lata 2015-2025 w ramach projektu „Partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju gospodarczego gmin powiatu tureckiego" pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych projektu tego dokumentu, które odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Turku przy ul. Kaliskiej 59 w Sali Solidarności (II piętro) o godzinie 9.30 w dniu 21 października 2014 r.

Na spotkaniu przedstawiciel wykonawcy przedstawi podstawowe cele i założenia Strategii, a także omówi główne projekty strategiczne do zrealizowania przez gminy powiatu tureckiego w okresie 2015-2025. W trakcie spotkania będą mieli Państwo możliwość zgłaszania uwag i wnoszenia wniosków do projektu Strategii.

Z dokumentem można zapoznać się na stronie internetowej projektu: www.partnerstwolokalne.turek.pl (bezpośredni link: http://partnerstwolokalne.turek.pl/wp-content/uploads/2014/10/STRATEGIA_10_10.pdf ).

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w spotkaniu!

konsultacje zaproszenie