TUR 001

Paweł Młynarski, prezes MKS „TUR 1921” Turek skierował do Burmistrza Zdzisława Czapli słowa podziękowania za przychylność i pomoc, jaką od początku burmistrz udziela klubowi.

W specjalnym podziękowaniu dla Burmistrza Zdzisława Czapli od Zarządu, zawodników i kibiców MKS „TUR 1921” Turek czytamy: „Bez Pana przychylności i pomocy osiągnięcia Klubu byłyby wręcz niemożliwe. Idea rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze, dostrzegana przez społeczność Turku. Pomoc, którą Pan nam zaoferował jest bezcenna. Dzięki Pańskiemu zaangażowaniu cieszymy się z sukcesów odnoszonych przez naszych podopiecznych na ligowych stadionach, za co serdecznie dziękujemy.”