PI-NSS1

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Koninie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, dotyczące możliwości uzyskania wsparcia działalności ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne adresowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych. Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia działalności organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2014 r. w godz. od 9.00 do 11.30. w sali szkoleniowej Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie, ul. Zakładowa 11 (parter). Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy organizacje pozarządowe z naszego miasta do udziału w spotkaniu. Więcej informacji, plan spotkania i karta zgłoszenia pod poniższym linkiem: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/dzialaniapromocyjne/PI/Aktualnosci/Strony/Fundusze_Europejskie_na_lata_2014_2020_dla_organizacji_pozarzadowych_spotkanie_informacyjne_w_Koninie_131114.aspx