dps 1 20141121 1880691128

W piątkowy poranek, 21 listopada w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

W zebraniu wzięli udział pracownicy MOPS-u oraz zaproszeni goście w osobach: Zdzisława Czapli Burmistrza Miasta Turku, Marka Pańczyka Przewodniczącego Rady Miejskiej, Jadwigi Witulskiej Prezesa PCK i Tomasza Naglewskiego Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Turku.

Spotkanie było okazją do podsumowania roku ciężkiej pracy na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy  ze względu na trudną sytuację życiową, w której się znaleźli. Burmistrz Miasta wraz z Dyrektorem MOPS-u i przybyłymi gośćmi podziękowali wszystkim pracownikom socjalnym pracującym dla dobra mieszkańców Turku za ich codzienną postawę, zaangażowanie, trud i wkład serca w rozwiązywanie problemów społecznych, życząc wytrwałości w działaniu, spełnienia zawodowego oraz satysfakcji z wykonywanej pracy na kolejny rok.