wiedza

21 listopada 2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, pod hasłem „10 lat w Unii Europejskiej”.

Gimnazjum nr 2 w Turku na konkursie było reprezentowane przez uczniów: Nikolę Włodarczyk kl. II a, Bartosza Zygmunta kl. II a i Magdalenę Perlińską kl. III b. W tym roku szkolnym dokonano roszady składów zespołów w celu większej integracji młodzieży. Gimnazjaliści z „Dwójki” nie mieli większych problemów z odnalezieniem się w nowej sytuacji i kolejny raz sprawili dużą niespodziankę, zajmując wysokie lokaty. Pierwsze miejsce wywalczyła Magdalena Perlińska, a trzecie Nikola Włodarczyk. Cieszymy się z osiągnięć gimnazjalistów.