wizyta 2 20141219 1498052999

Już jutro 20 grudnia w naszym mieście zostanie otwarte Biuro św. Mikołaja. Biuro będzie się mieścić w Przystani, ul. Browarna 13. W związku z wizytą św. Mikołaja w Turku Burmistrz Romuald Antosik przekazał klucz do miasta.

Dziś w samo południe do Urzędu Miejskiego w Turku zawitał św. Mikołaj ze świtą. Gości przywitał Burmistrz Romuald Antosik, który wręczył św. Mikołajowi klucz do miasta oraz worek cukierków dla dzieci. Św. Mikołaj odwiedził kilka wydziałów, sprawdzając, czy urzędnicy dobrze się sprawują.

Z urzędu św. Mikołaj udał sie do Przystani, gdzie w sobotę będzie urzędować. Tutaj spotykać będzie się z dziećmi, tutaj pisane będą ostatnie listy z życzeniami i robione będą ozdoby świąteczne. Dzieci z Mikołajem będą też śpiewały kolędy i wspólnie zrobią najdłuższy łańcuch świata „Świąteczny Łańcuch Pokoleń”. W sobotę 20 grudnia biuro św. Mikołaja otwarte będzie od godz. 10.00 do godz. 18.00. Św. Mikołaj czeka na dzieci z rodzicami i dziadkami, oraz zachęca do wspólnej zabawy.