csn 1 20141219 1563067311

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku stały się Spotkania Bożonarodzeniowe. W czwartek, 18 grudnia społeczność szkolna uczestniczyła w przedstawieniu jasełkowym ”Cud Świętej Nocy”.

Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia, występujący uczniowie, przenieśli nas myślą i sercem do małego miasteczka Betlejem, snując głębokie refleksje nad cudem Świętej Nocy, kiedy to Maleńka Miłość przyszła do każdego z nas, ofiarowując nam to, co najcenniejsze – swoje życie. Spotkanie to wprowadziło wszystkich w atmosferę wigilijnego wieczoru, było okazją, do złożenia życzeń, wspólnego kolędowania i otwarcia serc na rodzące się Dobro.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV-VI pod opieką p. Bogumiły Pluty, p. Haliny Szugaj, p. Piotra Kmieciaka.