tpd 8 20141222 1862520485

Wieczorem, 20 grudnia w restauracji „Sława” w Turku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijno-opłatkowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Turku.

Sobotnie spotkanie było doskonałym momentem do podsumowania bieżącego roku przez Prezesa Turkowskiego Oddziału TPD Waldemara Pawlaka oraz uhonorowania oznakami zasłużonych członków stowarzyszenia. Odznaczenia wręczył Krzysztof Majchrzak, Wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Poznaniu.

Medal dr Henryka Jordana otrzymał Albin Zańko;
Honorowe odznaki „Przyjaciel Dziecka” otrzymali:Barbara Pilarczyk, Zbigniew Bartosik, Zbigniew Bojnowski, Leszek Buczyński, Tobiasz Guźniczak, Elżbieta Jagodzińska, Julian Jaszek, Krzysztof Kolenda, Grzegorz Konopa, Józef Kosobucki, Małgorzata Kostrzewa, Janusz Kurek, Łukasz Maciejewski, Magdalena Sobczak, Grzegorz Matusiak, Izabela Matusiak, Elżbieta Michałowicz, Jerzy Strojnowski, Janusz Szulc, Elżbieta, Wiluszyńska, Dagmara Woźniak, Tomasz Woźniak, Danuta Zańko, Rafał Zańko.

Po części uroczystej, przyszedł czas na życzenia świąteczne Burmistrza Miasta Turku Romualda Antosika, a także poprzedniego burmistrza Zdzisława Czapli, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie i wieczerzę przy wigilijnym stole.