logo wersja full colour

Burmistrz Romuald Antosik spotkał się w tym tygodniu z Tomaszem Sadzyńskim - Prezesem Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tematem spotkania były kwestie związane z Podstrefą Turek i pozyskiwaniem inwestorów dla Turku.

Było to pierwsze spotkanie Burmistrza Turku z Prezesem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Romualda Antosika najbardziej interesował temat działań podejmowanych przez ŁSSE w kwestiach informowania potencjalnych inwestorów o atutach terenów znajdujących się w Specjalnej Strefie, a leżących na terenie Turku. Prezes Sadzyński przedstawił szereg podejmowanych dotychczas działań w tym zakresie, jak i plany na przyszłość. Zadeklarował, że podobnie jak Burmistrz, jest mocno zainteresowany tym, aby w Podstrefie Turek pojawił się inwestor.