garnier

Nasze miasto bierze udział w akcji Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem. Celem konkursu jest renowacja takiej lokalizacji w mieście, która znajdzie się w pierwszej dziesiątce największej ilości głosów.

Miasto Turek do konkursu zgłosiło renowację parku przy Placu Sienkiewicza, renowację zieleni na Placu Wojska Polskiego i na ul. 650-lecia, rozbudowę parku Tura na Os. Wyzwolenia, oraz renowację placu zabaw na Pl. Zacisze. Na każdą z lokalizacji można głosować od 26 marca do 22 kwietnia tego roku, na stronie www.ogolnopolskieupiekszanie.pl.

Dziesięć lokalizacji zgłoszonych przez gminy, które w konkursie uzyskały największą ilość głosów, otrzyma nagrodę w kwocie 20.000 zł do wykorzystania na renowację zwycięskiego miejsca. Nagrodzeni zostaną również uczestnicy głosowania, dla których organizator przygotował zestawy kosmetyków.

Zachęcamy do głosowania na upiększanie Turku.