prezydent

Prezydent Bronisław Komorowski z małżonką, Anną Komorowską, przesłał podziękowania dla naszego miasta za wprowadzenie i realizację Turkowskiej Karty Dużej Rodziny.

Turkowska Karta Dużej Rodziny jest wyrazem troski o dobro rodzin wielodzietnych i wrażliwości na ich potrzeby – pisze para prezydentka w liście przesłanym do Burmistrza Miasta Turek.

Prezydent dziękuje naszemu miastu również za włączenie się w budowanie dobrego klimatu dla rodzin w Polsce. Turkowska Karta Dużej Rodziny od roku funkcjonuje na terenie Turku.