miniatura scabb

Już wkrótce wystartują letnie imprezy dla młodych ludzi, organizowane przez Stowarzyszenie „Przystań", przy wsparciu Miasta Turek.

SCABB X Turkowski Festiwal Kultury i Sztuki Ulicznej Turek 2015 zacznie się 3 sierpnia i trwać będzie do 16 sierpnia 2015r. W ramach festiwalu odbywać się będą warsztaty taneczne, warsztaty teatralne, warsztaty wokalne, warsztaty kompozycji i aranżacji muzycznej, warsztaty beatbox, warsztaty literacko-rapowe i dziennikarskie. Ponadto zaplanowane zostały koncerty i kolejny mural na ul. POW. W finale, 16 sierpnia od godz. 19.00 na placu Wojska Polskiego, na scenie nad fontanną, podczas spektaklu będzie można obejrzeć efekty pracy warsztatowej.

W ramach SCABB odbywać się będzie również Akademia Letnich Spotkań Artystycznych.

SCABB