mapa plany

22 lipca 2015 r. Urząd Miejski w Turku uruchomił uaktualniony serwis mapowy miasta Turek: www.mturek.e-mapa.net.

Do systemu wprowadzone zostały obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Aktywacja planów następuje po rozwinięciu drzewka warstw i aktywację zakładki „zagospodarowanie przestrzenne". Po kliknięciu interesującej nas działki czy obszaru miasta, pojawia się link do treści miejscowego planu.

Informacje te ułatwią mieszkańcom sprawdzenie możliwości zagospodarowania konkretnych działek, kupującym określenie przeznaczenia terenu, zaś inwestorom nowa funkcja portalu ułatwi poszukiwanie terenów pod konkretne zamierzenia inwestycyjne.

W najbliższym czasie na portalu pojawiać się będą kolejne warstwy informacyjne, m.in. działki przeznaczone do sprzedaży przez Miasto Turek czy prowadzone i planowane miejskie inwestycje.

mapa plany