wędkowanie
Zarząd Koła PZW nr 28 przy PAK KWB „Adamów" SA, Burmistrz Miasta Turek i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku informują, że 18 października 2015 r. (niedziela), na zbiorniku „Żeronice" zostaną rozegrane towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Turek.

Impreza zostanie przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej, jedna czterogodzinna tura, bez podziału na kategorie, 1 wędka. Zbiórka uczestników na miejscu zawodów o godz. 7.00. Rozpoczęcie zawodów 9.00. Opłata startowa za uczestnictwo wynosi 10 zł od osoby.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy wędkarze skupieni w turkowskich kołach PZW. Wszelkie sprawy organizacyjne związane z przebiegiem imprezy oraz regulamin zawodów zostaną przedstawione i omówione na odprawie z uczestnikami w dniu zawodów. Zgłoszenia na zawody do czwartku, 15 października 2015 r. do godz. 16.00, przyjmuje Leszek Buczyński (tel. 724630220).

wędkowanie