herb

Burmistrz Miasta Turek ogłasza konkurs na projekt graficzny logo dla miasta. Wyłoniony w konkursie projekt graficzny logo ma stać się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej miasta.

Wyłoniony w konkursie projekt logo będzie służył również do celów promocyjnych, popularyzatorskich i korespondencyjnych. Zostanie umieszczony między innymi na papierze firmowym i innych akcydensach poligraficznych, wydawnictwach drukowanych, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej oraz nośnikach reklamy zewnętrznej. Logo powinno współgrać z hasłem „Turek – strefa z potencjałem".

Zwycięzca konkursu, poza samym znakiem graficznym, musi przedstawić także księgę znaku, obejmującą między innymi podstawową i alternatywna wersję znaku, kolorystyka znaku, typografię, skalowanie, stosowanie na różnych tłach oraz wizualizacje na różnych materiałach promocyjnych (papier firmowy, baner reklamowy, roll'up, koszulka, pin, plakat).

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich twórców, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych, oraz podmiotów nieposiadających osobowości prawnej. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 4.000 złotych. Prace należy składać do dnia 20 listopada 2015 r.

Szczegóły poniżej w regulaminie konkursu.
Regulamin_konkursu_na_logo_Miasta_Turek.pdf