Środowy (10 października) warsztat projektowy zakończył cykl konsultacji społecznych nad programem funkcjonalnym i architektoniczno-urbanistycznym dla publicznych przestrzeni centrum Turku. Podsumowanie konsultacji nastąpi 24 października o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury.

Uczestnicy drugiego warsztatu projektowego, podobnie jak na poprzednich spotkaniach, zostali przypisani do pięciu grup, w których uszczegółowiali swoje pomysły na rozwiązania funkcjonalne centrum miasta. Na koniec prezentowali i omawiali efekty swojej pracy.
     W środę, 24 października prowadząca warsztaty Dagmara Mliczyńska-Hajda podsumuje cykl konsultacji społecznych. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, szczególnie tych z Państwa, którzy choć raz brali udział
w konsultacjach.

RC03 01   RC03 02   RC03 03   RC02 04