Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Zapraszamy na festyn Dzień Dziecka w Eko Krainie Baśni w niedzielę, 4 czerwca 2023 r. od godz. 14.00 na Stadionie 1000-lecia w Turku.

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta Turku i Wójt Gminy Turek.


Na stadionie dla dzieci przygotowanych zostało mnóstwo bezpłatnych atrakcji, m.in.:
-wręczenie stypendiów sportowych i artystycznych,
-spektakl „Baśniowe zamieszanie”,
-wielobój plenerowy,
-dmuchańce,
-pokazy sprzętu służb mundurowych.

Szczegóły na plakacie. 

Pozostałe aktualności

Trzeci nabór do projektu fotowoltaiki dla mieszkańców Turku

Miasto Turek ogłasza trzeci nabór uzupełniający do projektu pn. „Wykorzystanie energii odnawialnej poprzez zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców miasta Turku”.

Chętni mieszkańcy Turku mogą składać deklaracje udziału w projekcie w Urzędzie Miejskim w Turku przy ul. Jedwabniczej 4, pokój nr 28, w godz. od 7:30 do 15:00. Nabór prowadzony będzie w trybie ciągłym.

Więcej…

Tydzień dinozaurów w Bajkowym Przedszkolu

24 lutego w Bajkowym Przedszkolu rozpoczął się wyjątkowy tydzień poświęcony tematyce dinozaurów. Dzieci z wielkim zainteresowaniem poznawały świat prehistorycznych gadów poprzez zabawę, doświadczenia sensoryczne oraz różnorodne aktywności edukacyjne.

Więcej…

Dzień Kobiet w Przedszkolu Hałabały

KAŻDA DAMA – DUŻA, MAŁA – DZISIAJ SWOJE ŚWIĘTO MA, KAŻDEJ DAMIE – MIŁY CHLOPIEC DZISIAJ UPOMINEK DA” czyli o tym jak świętowano Dzień Kobiet w Przedszkolu Hałabały.

Więcej…