Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
Zapraszamy przedsiębiorców na szkolenie stacjonarne poświęcone Cyfrowemu Paszportowi Produktu (Digital Product Passport – DPP).

Termin: 26 lutego 2026 r., godzina 10:00 - 14:00

Miejsce: siedziba ARR w Koninie, ul. Zakładowa 4

Forma: szkolenie stacjonarne
Unia Europejska wprowadza Cyfrowy Paszport Produktu (Digital Product Passport – DPP) – nowe narzędzie, które w najbliższych latach znacząco wpłynie na sposób projektowania, wytwarzania i raportowania produktów.
Dla wielu firm będzie to obowiązek prawny, ale także szansa na zwiększenie konkurencyjności, transparentności i efektywności.
• poznają aktualne i planowane wymagania UE dotyczące DPP,
• dowiedzą się, kogo i kiedy obejmie obowiązek Cyfrowego Paszportu Produktu,
• zrozumieją, jakie dane produktowe i środowiskowe będą wymagane,
• nauczą się, jak przygotować firmę i procesy do wdrożenia DPP,
• zobaczą, jak DPP łączy się z DNSH, Taksonomią UE, GOZ i ESG.
 
Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, kadry zarządzającej, osób odpowiedzialnych za rozwój produktów, inwestycje, zgodność regulacyjną oraz współpracę z łańcuchem dostaw.
Udział w szkoleniu stacjonarnym umożliwia bezpośrednią dyskusję, zadawanie pytań oraz wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami.
Szczegółowy program spotkania, dostępny w załączniku.

Pozostałe aktualności

Trzeci nabór do projektu fotowoltaiki dla mieszkańców Turku

Miasto Turek ogłasza trzeci nabór uzupełniający do projektu pn. „Wykorzystanie energii odnawialnej poprzez zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców miasta Turku”.

Chętni mieszkańcy Turku mogą składać deklaracje udziału w projekcie w Urzędzie Miejskim w Turku przy ul. Jedwabniczej 4, pokój nr 28, w godz. od 7:30 do 15:00. Nabór prowadzony będzie w trybie ciągłym.

Więcej…

Tydzień dinozaurów w Bajkowym Przedszkolu

24 lutego w Bajkowym Przedszkolu rozpoczął się wyjątkowy tydzień poświęcony tematyce dinozaurów. Dzieci z wielkim zainteresowaniem poznawały świat prehistorycznych gadów poprzez zabawę, doświadczenia sensoryczne oraz różnorodne aktywności edukacyjne.

Więcej…

Dzień Kobiet w Przedszkolu Hałabały

KAŻDA DAMA – DUŻA, MAŁA – DZISIAJ SWOJE ŚWIĘTO MA, KAŻDEJ DAMIE – MIŁY CHLOPIEC DZISIAJ UPOMINEK DA” czyli o tym jak świętowano Dzień Kobiet w Przedszkolu Hałabały.

Więcej…