Brak możliwości płatności bezgotówkowych w Urzędzie Miejskim w Turku
Szczegóły
W związku z ogólnopolską awarią terminali odnotowujemy czasowe utrudnienia w płatności bezgotówkowej w Kasie Urzędu Miejskiego w Turku i w Punkcie Kasowym przy ul. Jedwabnicza 4.
Kasa Urzędu Miejskiego przy ul. Kaliskiej 59 przyjmuje płatności gotówką.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.
Pozostałe aktualności
„Wiosna w zagrodzie” czyli wycieczka przyrodnicza przedszkolaków
15 kwietnia dzieci z grupy V Przedszkola Samorządowego nr 8 uczestniczyły w wycieczce do Zagrody Edukacyjnej „Olszówka”, gdzie starały się zrozumieć zachodzące w świecie przyrody procesy zdobywając jednocześnie nową wiedzę.
Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do Żłobka Miejskiego zapraszamy na Godzinę otwartych zabaw, która odbędzie się 28 kwietnia 2026 r. w godz. 15.30-16.30.
Światowy Dzień Trzeźwości – świadomy wybór dla zdrowia i lepszego życia
15 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Trzeźwości. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) apeluje o zrezygnowanie w tym dniu ze spożywania alkoholu.