Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
przebieracy taczyli w siodemce 2 20160209 1613289295

W piątkowe przedpołudnie, 5 lutego 2016r., odbył się w Przedszkolu Samorządowym nr 7 w Turku, tak bardzo oczekiwany przez dzieci, bal karnawałowy.



W tym dniu sala balowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, dzieci mogły pobawić się w przedszkolnym gronie. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnili wodzireje: Superman z Kubusiem Puchatkiem, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić.
Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w proponowanych przez animatorów układach tanecznych. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy dzieci z poszczególnych grup wiekowych udały się na sesje zdjęciowe upamiętniające te niezapomniane chwile.

{joomplucat:1309 limit=5|columns=3}

Pozostałe aktualności

Wakacje w Turku – program na sierpień 2025

Warsztaty, gry, zabawy, zawody i wiele innych atrakcji przygotowanych zostało dla młodych mieszkańców Turku na okres wakacji letnich. Na zajęcia zapraszają miejskie jednostki organizacyjne oraz organizacje pozarządowe działające w mieście.

Więcej…

Syreny alarmowe 1 sierpnia

W 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00, na terenie Turku zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Więcej…

Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium: Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej.

Więcej…