Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

sp5drzewo 4 20211012 1257693164

10 października to Światowy Dzień Drzewa, dlatego uczniowie z klasy I c Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku wykonali prace plastyczne, żeby przypomnieć wszystkim jak ważną rolę w naszym życiu pełnią drzewa.


Prace pt. „Jesienne drzewo” wyeksponowano na wystawie w szkole. Wcześniej dzieci z tej klasy i klasy I b były w lesie i zbierały śmieci, aby zadbać o drzewa w tym ważnym miejscu dla człowieka.


Materiał prasowy Szkoły Podstawowej nr 5

{joomplucat:3066 limit=6|columns=6}

Pozostałe aktualności

III Biegi pn. „Europa TU-rek” 2025

III Biegi pn. „Europa TU-rek” organizowane przez Miasto Turek i Stowarzyszenie „Kopernik plus” rozpoczęły majówkowe świętowanie.

Więcej…

Korty tenisowe w parku otwarte od 1 maja

Od 1 maja korty tenisowe w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej otwarte w godz. 8:00-20:00.

Więcej…

Święta majowe, biegi i urodziny Miasta Turku

 
Zapraszamy do udziału w świętach majowych, a w nich wielkich biegach dla dzieci i młodzieży na stadionie 1000-lecia w Turku oraz na festyn z okazji 684. urodzin Miasta Turku.

Więcej…