Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
konkurs654

Redakcja serwisu Tereny Inwestycyjne Info ogłosiła konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie inwestycji komercyjnej i przemysłowej w Polsce. Wśród finałowej ósemki zdjęć wybranych przez serwis, znalazło się zdjęcie zakładu wytwarzającego gazy skroplone poprzez kriogeniczny rozdział powietrza, który wybudowała w podstrefie Turek Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Spółka Messer Polska. 

W Konkursie nagradzane są ujęcia inwestycji komercyjnych i przemysłowych ukończonych na przestrzeni ostatnich 2 lat i znajdujących się na terenie naszego kraju. Autorzy ośmiu fotografii, które zostały wyróżnione otrzymają nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bellona. Natomiast o wyborze zwycięskiego zdjęcia zdecydują użytkownicy serwisu, poprzez głosowanie online. Głosowanie będzie trwało do 7 września, a zdjęcie które zwycięży opublikowane zostanie na okładce magazynu Tereny Inwestycyjne Info. Co więcej firma, czy instytucja która je nadesłała otrzyma miesięczną kampanię reklamową w serwisie oraz w magazynie Tereny Inwestycyjne Info.
Głosowanie zostało juz uruchomione, zatem zachęcamy do oddawania głosów na zdjęcie inwestycji z naszego terenu. Wystarczy wejść w poniższy link i kliknąć na zdjęcie (nie ma konieczności logowania).

Pozostałe aktualności

III Biegi pn. „Europa TU-rek” 2025

III Biegi pn. „Europa TU-rek” organizowane przez Miasto Turek i Stowarzyszenie „Kopernik plus” rozpoczęły majówkowe świętowanie.

Więcej…

Korty tenisowe w parku otwarte od 1 maja

Od 1 maja korty tenisowe w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej otwarte w godz. 8:00-20:00.

Więcej…

Święta majowe, biegi i urodziny Miasta Turku

 
Zapraszamy do udziału w świętach majowych, a w nich wielkich biegach dla dzieci i młodzieży na stadionie 1000-lecia w Turku oraz na festyn z okazji 684. urodzin Miasta Turku.

Więcej…