Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
tur-mot we wrocawiu 20131016 1806325694

Miejski Klub Motorowy „Tur-Mot" Turek uczestniczył w zawodach motocyklowych „Trial" we Wrocławiu.

Wrocławski „Trial" był IX i X rundą Mistrzostw Polski. Drużyna „Tur-Mot" zajęła drugie miejsce w klasyfikacji klubowej. Z kolei poszczególni zawodnicy uplasowali się na miejscach: Łukasz Grzybowski – trzeci, Michał Brzyszcz – czwarty, Jarosław Wituła – szósty.

{joomplucat:373 limit=7|columns=4}

Pozostałe aktualności

Wakacje w Turku – program na sierpień 2025

Warsztaty, gry, zabawy, zawody i wiele innych atrakcji przygotowanych zostało dla młodych mieszkańców Turku na okres wakacji letnich. Na zajęcia zapraszają miejskie jednostki organizacyjne oraz organizacje pozarządowe działające w mieście.

Więcej…

Syreny alarmowe 1 sierpnia

W 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00, na terenie Turku zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Więcej…

Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium: Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej.

Więcej…