Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

basen
Pływalnia kryta w Turku od 21 października wznawia działalność w zakresie wskazanym w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 października 2020r.

W związku z tym z basenu będą mogli korzystać:
1) uczniowie w ramach obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego,
2) uczestnicy programu „Umiem Pływać” oraz innych programów,
3) uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne (kluby sportowe i inne stowarzyszenia),
4) uczestnicy szkółek pływackich.

Niestety, zgodnie ze wspomnianym rozporządzeniem, z pływalni nie mogą korzystać klienci indywidualni, z wyjątkiem:
–osób posiadających zaświadczenie od lekarza o wskazaniach do korzystania z pływalni w celu poprawy zdrowia (rehabilitacja);
–osób posiadających licencję zawodnika.

Pływalnia będzie funkcjonowała w godzinach:
Poniedziałek: - piątek 7:00 – 21:20
Sobota: 8:00 – 15:30
Niedziela: obiekt będzie nieczynny

Wszystkie grupy będą miały zajęcia według ustalonego harmonogramu.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, z funkcjonowania zostają wyłączone następujące urządzenia i strefy: widownia, zjeżdżalnia i sauna.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.


Dyrektor OSiR Turek

Pozostałe aktualności

Zapraszamy do wypełnienia ankiet

Drodzy Turkowianie, chcemy poznać Wasze zdanie. Dlatego prosimy Was o wypełnienie ankiet o tematyce społecznej.

Więcej…

Konkurs „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta - na tle 100-letnich dziejów Jedynki"

Odbyła się X jubileuszowa edycja Miejsko-gminnego  konkursu czytelniczo-historycznego  pn. „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta - na tle 100-letnich dziejów Jedynki".

Więcej…

Pijemy kranówkę z Turku

Wyniki badań wody z ujęć i wodociągu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku potwierdzają, że można ją pić bez obaw o swoje zdrowie. Dlatego naszej kranówce nadaliśmy lokalną nazwę - Turkowianka, sami ją pijemy i Was również do tego zachęcamy.

Więcej…