Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

awaria

 

Na ul. Kaliskiej, dokładnie na skrzyżowaniu Kaliskiej z ul. Sportową, doszło do awarii wodociągu. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Musiało zmienić organizację ruchu w tym rejonie.

Awaria wodociągu, do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulic Kaliskiej i Sportowej, wymusiła zmianę organizacji ruchu na tym odcinku. Jadąc Kaliską od strony ronda Dmowskiego, trzeba będzie skręcić w Sportową. Niestety, z powodu awarii nastąpią też czasowe utrudnienia w dostawie wody.


Aktualnie trawa naprawa uszkodzonego fragmentu sieci wodociągowej. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku skierowało w rejon awarii takie siły i środki, aby jak najszybciej przywrócić mieszkańcom dostęp do wody, a kierowcom umożliwić dalszą jazdę ul. Kaliską.


PGKiM Sp. z o.o. przeprasza za powstałe utrudnienia.

Pozostałe aktualności

Nauczyciele przyjęli akty mianowania

Nauczycielki, które zdały egzamin i uzyskały stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, złożyły dzisiaj ślubowanie.

Więcej…

Wyniki konsultacji społecznych dotyczących nadania nazwy rondu

Od 30 lipca do 12 sierpnia 2025 r. były przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami dotyczące nadania nazwy rondu położonego na terenie Gminy Miejskiej Turek.

Więcej…

Nabór uzupełniający do programu „Wielkopolskie telecentrum opieki”

Miasto Turek poprzez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, w 2024 przystąpiła do realizacji programu Wielkopolskie telecentrum opieki.

Więcej…