Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Kolory

Burmistrz Miasta Turku ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów sześciu miejskich placówek oświatowych.

W konkursach wybierani będą: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 4, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 6 i Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 7.

W „Czwórce” funkcja dyrektora nie jest obsadzona odkąd na emeryturę odeszła Maria Kukulska, a aktualnie obowiązki dyrektora tej szkoły pełni Zbigniew Zieliński. Natomiast obecnym dyrektorkom pięciu miejskim przedszkolom samorządowym za kilka miesięcy kończy się kadencja. 

Szczegóły konkursów dostępne są na stronie www.bip.miastoturek.pl, w zakładce Urząd Miejski w Turku / nabory na wolne stanowiska.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy do wypełnienia ankiet

Drodzy Turkowianie, chcemy poznać Wasze zdanie. Dlatego prosimy Was o wypełnienie ankiet o tematyce społecznej.

Więcej…

Konkurs „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta - na tle 100-letnich dziejów Jedynki"

Odbyła się X jubileuszowa edycja Miejsko-gminnego  konkursu czytelniczo-historycznego  pn. „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta - na tle 100-letnich dziejów Jedynki".

Więcej…

Pijemy kranówkę z Turku

Wyniki badań wody z ujęć i wodociągu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku potwierdzają, że można ją pić bez obaw o swoje zdrowie. Dlatego naszej kranówce nadaliśmy lokalną nazwę - Turkowianka, sami ją pijemy i Was również do tego zachęcamy.

Więcej…