Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
ulica

Od poniedziałku, 18 września 2023 r. nastąpią utrudnienia w poruszaniu się drogą krajowa K72, na granicy miasta Turek i z gminą Turek w Obrzębinie.

 

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu na drodze krajowej nr 72 na odcinku od świateł zlokalizowanych w Obrzębinie w kierunku ronda im. Romana Dmowskiego w Turku, od poniedziałku, 18 września możliwe są utrudnienia w poruszaniu się drogą.

W ramach prac planowane jest zamknięcie wyjazdu z ul. Krokusowej na drogę krajową nr 72 – ul. Konińską.

Pozostałe aktualności

Jesienny Rajd Pieszy i Rowerowy

Burmistrz Miasta Turku zaprasza na Jesienny Rajd Pieszy i Rowerowy.

Więcej…

Jubileusz 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 5

Okrągły jubileusz 30-lecia świętowała Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku. Z tej okazji na uroczystym apelu, w piątek 29 września, spotkali się m.in. byli i obecni pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele.

Więcej…

Mecz w Bajkowym Przedszkolu

We wtorek 26 września w ramach projektu edukacyjnego dotyczącego sportu realizowanego w "Bajkowym Przedszkolu" odbył się mecz piłki nożnej.

Więcej…