Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Burmistrz Miasta Turku złożył dzisiaj kolejny wniosek do Komendanta Powiatowego PSP w Turku, w sprawie przekazania dla Ochotnicza Straż Pożarna Turek pojazdu specjalistycznego z hydraulicznym podnośnikiem koszowym (SH24).

Niżej treść pisma Burmistrza Miasta Turku do Komendanta Powiatowego PSP w Turku, Komendanta Wojewódzkiego w Poznaniu i Komendanta Głównego PSP w Warszawie oraz do wszystkich posłów na Sejm RP z okręgu nr 37.

0001

0002

0003

0004

 

Pozostałe aktualności

Czy D. Młynarczyk nie wie co pisze, czy kłamie?

Korzystając z prawa do odpowiedzi na krytykę prasową wysłaliśmy do pana Dariusza Młynarczyka stanowisko wiceburmistrz Turku, Joanny Misiak-Kędziory. Niestety, pan Młynarczyk listu nie opublikował, czym nie zastosował się do przepisów prawa prasowego. W tej sytuacji zmuszeni jesteśmy na miejskich stronach opublikować odpowiedź wiceburmistrza Turku.

Więcej…

Uwaga, zmiana organizacji ruchu

Już za tydzień nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Bursztynowej w Turku z drogą w Obrzębinie.

Więcej…

Fotogaleria z rewitalizacji deptaka 650-lecia

W tym tygodniu zacznie się odbiór techniczny inwestycji na deptaku 650-lecia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć deptaka, na którym kończą się prace.

Więcej…