Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
zaprojektuj
Burmistrz Miasta Turek ogłasza drugi konkurs na logo miasta. Tym razem prace będzie można zgłaszać do końca stycznia 2016 roku. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 4.000 zł.Na pierwszy konkurs na logo Miasta Turek wpłynęło 35 prac, jednak żadna z nich nie wpisała się w kryteria wpisane w regulaminie konkursu. Przypomnijmy, że członkowie Komisji Konkursowej oceniali prace kierując się wskazanymi w Regulaminie Konkursu kryteriami, takimi jak walory artystyczne logo, czyli pomysł, jego komunikatywność, wyrazistość, czytelność, estetyka, oryginalność, a także wywoływanie pozytywnych skojarzeń. W dalszej kolejności ocenie podlegały walory graficzne znaku, czyli profesjonalizm pracy zgodny z zasadami sztuki. Ostatnie kryterium oceny stanowiły walory użytkowe, a więc możliwość edycji logo w różnych zastosowaniach i sytuacjach ekspozycyjnych.

Zgłoszone na konkurs logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z miastem, w syntetyczny sposób wyrażać jego charakter i aspiracje. W warstwie informacyjnej może zawierać nazwę miasta oraz wskazywać możliwości zaprezentowania hasła /strony www.miastoturek.pl. Projekt logo w swej formie i stylu powinien też współgrać z hasłem „Turek – strefa z potencjałem". Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.

pdfKonkurs_na_logo_Miasta_Turek_-_regulamin.pdf

plakat

Pozostałe aktualności

Komunikat dla właścicieli domów jednorodzinnych

Informujemy, że Miasto Turek po raz kolejny podjęło działania w celu pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców miasta Turku.

Więcej…

Dragon-24 wojsko na największych, planowych ćwiczeniach

Wydział Działań Komunikacyjnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych zwraca się z apelem do społeczeństwa – prosimy zachować spokój, manewry wojskowe pod kryptonimem Dragon-24 są to ćwiczenia.

Więcej…

Brak możliwości wejścia do budynku MOPS w czwartek 29 lutego

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku informuje, o braku możliwości wejścia i wjazdu na teren MOPS w Turku w dniu 29.02.2024r .(czwartek) w związku z remontem drogi wojewódzkiej i zaplanowanym na ten dzień wyłączeniem wejścia i wjazdu do budynku.

Więcej…