butelkaaa 6 20150112 1573424145

W miniony piątek, 9 stycznia w Sali „Solidarności” Urzędu Miejskiego w Turku wręczone zostały nagrody laureatom sylwestrowego „konkursu butelkowego”. Spośród kilkuset uczestników zabawy wylosowanych zostało 15 szczęśliwców, do których trafiły rowery, zestawy narzędzi, artykuły elektryczne i AGD.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było pozostawienie, w rozstawionych na placu Wojska Polskiego kontenerach, butelki po szampanie zczytelnie napisanym imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania.

Organizatorami konkursu byli Urząd Miejski, Miejski Dom Kultury w Turku i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Losowanie nagród, sponsorowanych przez turkowskie firmy, odbyło się 2 stycznia w siedzibie PGKiM Sp. z o.o.w Turku, odpowiedzialnego za sprzątanie miasta po sylwestrowych szaleństwach.

Nagrody z rąk Burmistrza Romualda Antosika, odebrało 13 szczęśliwców z Turku oraz laureaci z Pęcherzewa i Wichertowa.