termoturekgraf
Źle ocieplony budynek bądź niewłaściwie zmontowana stolarka okienna czy drzwiowa mogą powodować ubytki ciepła. Badanie termowizyjne pozwala wykryć wady i usterki konstrukcyjne, a także sprawdzić jakość i szczelność izolacji. Wynik badania umożliwia zlokalizowanie tzw. mostków cieplnych czyli miejsc, w których „ucieka” ciepło.

Na podstawie badania uzyskasz informację, które będą przydatne przy ocieplaniu domu i pomogą zmniejszyć koszty ogrzewania.

Odbiorcy:

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie miasta Turek i okolic, a badany budynek jednorodzinny musi być położony w granicach administracyjnych miasta lub okolicach.

Zgłoszenia:

W celu dokonania zgłoszenia:

1. wypełnij formularz zgłoszeniowy i przeslij go drogą elektroniczną na adres termoturek@gmail.com lub
  2. złóż wypełniony formularz w siedzibie firmy w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Jedwabniczej 4 w Turku.
Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 7 dni od daty wpływu. Informację o przyjęciu bądź odrzuceniu zgłoszenia przekażemy telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

Realizacja:

Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z uczestnikiem projektu, osoby prowadzące badania będą zgłaszać się u zainteresowanych i przeprowadzać kompleksowe badania termowizyjne.

Badanie polega m.in. na rejestracji strumienia ciepła wydobywającego się z budynku i zapisywaniu go w formie obrazu. Czas badania jest uzależniony od powierzchni budynku, przeważnie wynosi około 30 minut. Po upływie 7 dni od daty badania otrzymasz drogą elektroniczną wyniki w postaci raportu z opisem i 20 zdjęciami (termogramami). Wraz z raportem otrzymasz fakturę oraz bon, który uprawnia do zniżki w wysokości 369 zł przy zakupie materiałów dociepleniowych w sklepie PSB Mrówska, ul. Kolska Szosa 47A w Turku na kwotę minimum 5 000 zł brutto.

Badania będą przeprowadzane od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 - 18.00.

Nakłady finansowe:

Kompleksowe badanie (z zewnątrz i wewnątrz budynku) budynku wynosi 300,00 złotych netto, 369,00 zł brutto.

docxFormularz_zgłoszeniowy_-_TermoTurek.docx

Projekt realizowany przez Turecki Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz PSB Mrówka w Turku.